Krótko po wprowadzeniu na rynek serii ciągników Case IH Puma w Europie, model ten okazał się prawdziwym sukcesem. Do tej pory sprzedano ponad 40 000 ciągników Puma.

Osiągnięcie tego progu produkcji zostało zaakcentowane na tragach Agritechnica poprzez wprowadzenie na rynek modelu Puma Platinum Edition Ciągniki Case w specjalnej wersji charakteryzuje ekskluzywny wygląd i atrakcyjny pakiet finansowania.

Jubileuszowa wersja Pumy ma czarny lakier metalik, chromowany wydech, oryginalne skórzane, wygodne fotele dla kierowcy i pasażera, a także skórzaną kierownicę.

Firma Case IH oferuje 16 różnych modeli z serii Puma, o mocy od 131 do 228 KM, z różnymi przekładniami, takimi jak sześciobiegowa przekładnia powershift, a w modelach Puma CVX bezstopniową przekładnię z technologią podwójnego sprzęgła.

Systemy Efficient Power firmy Case IH optymalizuje moc dostosowując ją do aktualnego obciążenia. Wydajny układ hydrauliczny to jeden z najlepszych w tej klasie ciągników. Ponadto modele Puma są pierwszymi ciągnikami dostępnymi z opcjonalnym systemem hamowania ABS.

Nowe modele Puma Platinum Edition będzie można zamawiać na początku 2014 roku.