Dzięki kilku adapterom Kartofel z maszyny zbierającej ziemniaki w łatwy sposób zamienia się w kombajn do zbioru takich warzyw jak: marchew, pietruszka, cebula, burak ćwikłowy, pasternak. Przystawka, na przykład do zbioru marchwii, umożliwia w jednym przejeździe ścięcie łęcin, ogłowienie warzywa, wyoranie i oczyszczenie korzeni, a więc zamyka cały proces technologiczny zbioru.

Wymienne przystawki dają możliwość wykorzystania maszyny przez długi okres w roku. Dzięki temu jest ona ekonomiczna w utrzymaniu i eksploatacji.

Niezawodność maszyny to również zasługa użytych podzespołów, takich firm jak: Brokema (Odsiewacze), Ruukki (wysokogatunkowe blachy) oraz Danfoss – hydraulika siłowa i elektronika

Kombajn jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania: zdalne sterowanie (maksymalne wykorzystanie napędów hydraulicznych, co podnosi niezawodność działania i bezpieczeństwo obsługi), automatyczny system naprowadzania na redlinę, oraz utrzymanie zadanej głębokości wyorywacza, hydrauliczna oś skrętna (duża zwrotność, automatyczny powrót do jazdy na wprost), podwyższona wysokość rozładunku zbiornika (umożliwiająca załadunek plonu na wysokie przyczepy), centralne smarowanie (automatyczne lub mechaniczne).

Maszyna powstawała we współpracy z Państwowym Instytutem Maszyn Rolniczych. Kombajn został wyróżniony Złotym Medalem targów Polagra Premiery. Około 50 proc. produkcji maszyny trafia na eksport.