Przed nami kolejna porcja przetargów, w których będziemy mogli nabyć maszyny i sprzęt wykorzystywany dotychczas przez wojsko. Czy ceny wyprzedawanego sprzętu wycofanego ze służby wojskowej są adekwatne do jego stanu? Oceńcie sami.

Przetargi - kiedy i gdzie?

W drugiej połowie września odbędą się trzy przetargi, na których Agencja Mienia Wojskowego podejmie próbę sprzedaży sprzętu z demobilu. W poniższej tabeli zamieszczamy najważniejsze informacje o każdym z przetargów.

Lokalizacja przetargu OR AMW w Gdyni OR AMW w Szczecinie OR AMW w Warszawie 
Adres ul. M. Curie-Skłodowskiej 19 ul. Potulicka 2 ul. Chełmżyńska 9
Data przetargu 21.09 28.09 30.09
Godzina rozpoczęcia 12:30 12:00 12:00

Czego spodziewać się na przetargu?

Zazwyczaj maszyny i urządzenia oferowane przez wojsko w przetargach charakteryzuje się dość atrakcyjną ceną. Warto jednak pamiętać, że po pierwsze: ceny wyrażone są w wartościach netto, a po drugie są to ceny ofertowe, które w drodze przetargu mogą wzrosnąć w czasie licytacji.

Niestety najczęściej zamieszczone przez AMW zdjęcia sprzedawanego sprzętu prezentują bardzo słabą jakość oraz w bardzo ograniczonym stopniu ukazują stan wizualny konkretnej maszyny, lub przedmiotu. Sam sposób wyszukiwania interesujących nas ruchomości również pozostawia wiele do życzenia i na próżno szukać tam ułatwień z tym związanych

Na szczęście sprzedawane ruchomości można obejrzeć przed przystąpieniem do przetargu, jednak weryfikacja samego stanu technicznego jest wówczas mocno ograniczona.

A co konkretnie będziemy mogli nabyć od AMW w drugiej połowie września? Zapraszamy do obejrzenia galerii!