Warunki jakie trzeba było spełnić, aby móc wziąć udział w konkursie były dosyć proste. W terminie od 1.03.2020 do 30.06.2020 br. należało dokonać zakupu jednego ze sprzętów z oferty firmy Claas, takich jak: kosiarka Disco, przetrząsacz Volto, zgrabiarka Liner, zmiennokomorowa prasa zwijająca Variant, stałokomorowa prasa zwijająca Rollant albo przyczepa samozbierająca Cargos lub Quantum.

Po zakupie jednej z powyższych maszyn, wypełnieniu i odesłaniu kwestionariusza każdy otrzymywał link do testu składającego się z 10 pytań, które dotyczyły marki Claas. Warunkiem wygranej była nie tylko poprawna odpowiedź na wszystkie pytania ale również jak najkrótszy czas odpowiedzi.

Łącznie napłynęło 108 zgłoszeń do konkursu, ale tylko 25 proc. uczestników odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania. Poprawnie i najszybciej na wszystkie pytania odpowiedzi udzieliła pani Ewelina Antkowiak, która reprezentowała gospodarstwo Goodvalley z Przechlewa, które w ramach promocji zakupiło do swojego parku maszynowego trzy zgrabiarki Liner 420 od dealera Claas firmy Agro-Land Marek Różniak.

Nagrody za drugie i trzecie miejsce w postaci szafek narzędziowych trafiły do rolników z Sulęcinka i Burs.