Firma Krause Corporation z siedzibą w Hutchinson, Kansas, USA, została założona w 1916 r. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji agregatów ścierniskowych, maszyn do płytkiej i głębokiej uprawy gleby oraz uprawy pasowej, a także siewników zbożowych do ciągników o mocy od 100 do 550 KM. W roku 2010 dochód firmy zatrudniającej 230 pracowników przekroczył 61 milionów dolarów.

Firma Krause Corporation zmieni nazwę na Kuhn Krause Inc. i będzie działać jako oddział firmy Kuhn North America. Thierry Krier, prezes i dyrektor generalny firmy Kuhn North America wraz z kierownictwem Kuhn Krause i Kuhn North America, będą odpowiedzialni za rozwój strategiczny i integrację nowej firmy z Grupą Kuhn.

Najważniejszymi powodami zakupu firmy Krause są:uzupełnienie oferty o szeroki asortyment maszyn uprawowych i siewników przeznaczonych do intensywnej pracy z ciągnikami o dużej mocy (także z myślą o dużych gospodarstwach Europy Wschodniej i Środkowej), wejście w wysoko rozwinięty sektor uprawy roślinnej w Ameryce Północnej, pozyskanie nowego centrum produkcyjnego i badawczo-rozwojowego oraz wprowadzenie nowych produktów w segmencie maszyn do produkcji roślinnej, które wzmocnią pozycję Grupy Kuhn.

Grupa KUHN specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży maszyn zielonkowych, pras i owijarek do bel, wozów paszowych, maszyn do ścielenia słomą, pługów, siewników zbożowych i punktowych, rozsiewaczy nawozów, rozrzutników obornika, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych oraz opryskiwaczy.

Grupa KUHN, posiadająca siedzibę w Saverne we Francji, zatrudnia ponad 3500 pracowników na całym świecie i aktualnie zarządza siedmioma zakładami produkcyjnymi w: Saverne, Châteaubriant, La Copechagnière i Chéméré (Francja), Geldrop (Holandia), Brodhead, (Wisconsin, USA) oraz Passo Fundo (Rio Grande do Sul, Brazylia).