Pługi Multi Master L to modele zawieszane ze skokowo regulowaną szerokością roboczą. Maszyny te będą mogły zostać wyposażone w zupełnie nowe opcje podnoszące jakość i wydajność orki.

Prosty system regulacji

Nowe modele pługów będą mogły posiadać w 4, 5 oraz 6 korpusów. Każdy z korpusów może zostać rozstawiony na szerokość roboczą od 35, poprzez 40, 45 aż do 50 cm. Regulacja szerokości odbywa się szybko i bezpiecznie za pomocą dwóch śrub, które należy poluzować w celu zmiany tego parametru pracy.

Takie gabaryty maszyny pozwalają pozycjonować ją pomiędzy obecnie dostępnymi modelami o oznaczeniach 153 oraz 183.

 3 głowice do wyboru

Producent do swoich pługów Master L oferuje klientom do wyboru aż 3 głowice:

- standardowa głowica - pług można łatwo zaczepić za pomocą sztywnych jarzm sprzęgających. Aby zoptymalizować siłę uciągu ciągnika, wysokość dolnych zaczepów można łatwo regulować.

- słowica EasyDrive - umożliwia łatwe przestawianie się z pozycji roboczej na transportową i odwrotnie, bez konieczności zmiany ustawienia łącznika górnego. Nie ma potrzeby odczepiania i regulowania górnego łącznika do transportu.

- głowica OptiDrive - zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo jazdy dzięki wbudowanemu systemowi zawieszenia. System OptiDrive nie tylko ułatwia zmianę pozycji roboczej/transportowej, ale także absorbuje wstrząsy podczas zawracania i jazdy po drogach, chroniąc pług i ciągnik.

Dodatkowy wał Duoliner

Dla zaoszczędzenia czasu podczas uprawy gleby, jak również dla lepszego przygotowania podłoża pod siew, producent oferuje wyposażenie pługów Master L o zintegrowany wał Duoliner. Pozwala on na zagęszczenie gleby, celem zmniejszenia parowania wody, a tym samym zapewnienia lepszego startu przyszłych upraw.

Wał Duoliner jest zamontowany na ramie osadzonej na dwóch oddzielnych równoległobokach i korzysta z unikatowego, opatentowanego systemu regulacji nacisku Steady Control, który zapewnia optymalne kopiowanie nierówności terenu.