Moda na wyróżnianie się coraz szerzej wkracza na nasze pola. Ciągniki, kombajny i inne maszyny oferowane są coraz częściej w ciekawych i nieoczywistych wersjach kolorystycznych oraz wyposażeniowych. W sumie - dlaczego maszyny za setki tysięcy złotych nie miałyby być spersonalizowane i wyjątkowe?

Nietuzinkowy design

W ten trend wpisuje się również znana, niemiecka marka Deutz-Fahr. Na ostatnich targach Agrotech w Kielcach zaprezentowała ona bogato wyposażony model 8280 TTV Warrior, o mocy 287 KM ze skrzynię bezstopniową TTV, w nowym, czarnym matowym kolorze.

Jak poinformował nas Jarosław Figurski z SDF Polska, ciągniki Deutz-Fahr w specyfikacji Warrior sprzedawane się praktycznie w całości w czarnym metaliku, a nie tradycyjnym dla tej marki zielonym. Widząc coraz większą chęć rolników do wyróżniania się, firma postanowiła więc poszerzyć paletę swoich barw o czarny mat, a także inne ciekawe wersje kolorystyczne.

Ile kosztuje zaprezentowany ciągnik Deutz-Fahr 8280 TTV Warrior?

Zapraszamy do obejrzenia filmu. I czekamy na wasze opinie na temat nowych barw ciągników Deutz-Fahr, a także waszych upodobań.