Już od listopada 2019 w ofercie firmy Lemken pojawią się .... zawieszane rozsiewacze nawozów mineralnych. Lemken skorzysta przy tym z doświadczeń francuskiej firmy Sulky, która będzie produkowała te rozsiewacze w barwach i logo Lemkena. Rozsiewacze będą początkowo dostępne w krajach Europy Zachodniej włączając w to Polskę. Początkowo w ofercie pojawią się trzy modele rozsiewaczy: Spica, Tauri i Polaris, które różnią się głównie pojemnością skrzyni nawozowej. 

Spica 8 to najmniejszy model o pojemności skrzyni nawozowej od 900 do 2100 litrów. Może rozrzucać granule na szerokość do 24 m.  Dzięki systemowi Fertiway rozsiew jest regulowany poprzez zmianę punktu aplikacji nawozu co chroni granulki nawozu przed uszkodzeniami. Dolne stożki w skrzyni nawozowej oraz mieszadło zostały wykonane ze stali nierdzewnej. 

Tauri występuje w dwóch wersjach. Pierwsza Tauri 8 ma skrzynię nawozową o pojemności od 1500 do 3000 litrów, a rozsiew granulek można regulować od 12 do 36 m. Tauri 8 to prosty rozsiewacz mechaniczny z ręcznie ustawianą dawką wysiewu. Druga Tauri 12 ma taką samą pojemność skrzyni i szerokość rozrzutu ale dawka nawozu jest ustawiana poprzez system ważenia, oraz kontrolę sekcji nawożenia. A rozsiewacz dostosowuje ilość wysiewanego nawozu do prędkości jazdy ciągnika. Maszyna jest też wyposażona w system sterowania ISOBUS. Obie wersje mają szeroką skrzynię nawozową 2,4 m co umożliwia bezproblemowy załadunek szuflą ładowarki teleskopowej. 

Polaris także występuje w dwóch wersjach 12 i 14. Obie występują ze zbiornikami o pojemności od 1900 do 4000 litrów i mogą rozrzucać nawóz na szerokość od 12 do 44 metrów. Obie wersje są wyposażone w system ważenia, regulację dawki wysiewu w zależności od prędkości jazdy oraz sterowanie sekcjami za pomocą GPS. Polaris 12 ma 2 sekcje, natomiast Polaris 14 ma aż 12 sekcji roboczych.