Gliwicki Mandam przyzwyczaił nas już do otwartego publikowania cennika dotyczącego wszystkich oferowanych maszyn. Oprócz drobnej podwyżki cen producent wprowadził też kilka ciekawych nowości.
Trudy pandemii koronawirusa nie pokrzyżowały planów rozwojowych firmy – w ofercie Mandamu pojawiło się aż 9 nowości. Na tak dobry wynik składają się modernizacje znanych już maszyn, całkowicie nowe produkty oraz rozszerzenie oferty o nowe modele w ramach dobrze znanych gam produktowych.
Nowy cennik
Mandam w dalszym ciągu jest jedną z nielicznych firm, dla których priorytetem jest transparentność cenowa względem klientów. Taka polityka realizowana jest już od czterech lat i z pewnością będzie kontynuowana.
- Nie jesteśmy zwolennikami ukrywania naszych cenników. Ułatwiamy w ten sposób planowanie budżetu w kontekście rozpatrywanych inwestycji rolnikom – zaznacza Józef Seidel, dyrektor ds. marketingu w firmie Mandam.
Wraz z opublikowaniem nowego cennika, producent skorygował poziom cen o współczynnik inflacji. Powodów podwyżki zdaniem Seidela jest kilka i należy ich upatrywać we wzroście cen mediów, materiałów do produkcji oraz w pojawieniu się zupełnie nowej kategorii kosztów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników ze względu na epidemię koronawirusa.
Jak w poprzednich latach, również obecnie cennik połączony jest z obszernym katalogiem. Dzięki temu w łatwy i precyzyjny sposób każdy zainteresowany klient może skonfigurować własną maszynę i poznać jej cenę katalogową, od której naturalnie lokalni dealerzy udzielają odpowiedniego rabatu.
Dużym ułatwieniem z punktu widzenia użytkowników jest także rozbudowany katalog części, dzięki któremu w łatwy sposób znajdziemy interesujący nas podzespół, poznamy jego cenę oraz w prosty sposób przejdziemy do jego zamówienia.
Nowości w ofercie
Oferta produktowa Mandamu w tym roku poszerzyła się znacząco. Producent w dalszym ciągu szczególnie intensywnie rozwija ofertę maszyn przeznaczonych do uprawy bezorkowej – zupełną nowością w tym zakresie jest Rhino – ciężki kultywator przeznaczony na duże areały. Spec HD 2,5 – to mniejszy rozmiar popularnej maszyny bezorkowej.
Z kolei MGX to głębosz z regulowanym rozstawem zębów, a MGVS – głębosz z zabezpieczeniem sprężynowym. Kun Front – to kultywator zębowy agregowany na przedni TUZ ciągnika.
Nowości jest tak dużo, iż tym temat zajmiemy się osobno już niebawem.


Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
WSZYSTKIE KOMENTARZE (13)