Trudy pandemii koronawirusa nie pokrzyżowały planów rozwojowych firmy – w ofercie Mandamu pojawiło się aż 9 nowości. Na tak dobry wynik składają się modernizacje znanych już maszyn, całkowicie nowe produkty oraz rozszerzenie oferty o nowe modele w ramach dobrze znanych gam produktowych.

Nowy cennik

Mandam w dalszym ciągu jest jedną z nielicznych firm, dla których priorytetem jest transparentność cenowa względem klientów. Taka polityka realizowana jest już od czterech lat i z pewnością będzie kontynuowana.

- Nie jesteśmy zwolennikami ukrywania naszych cenników. Ułatwiamy w ten sposób planowanie budżetu w kontekście rozpatrywanych inwestycji rolnikom – zaznacza Józef Seidel, dyrektor ds. marketingu w firmie Mandam.

Wraz z opublikowaniem nowego cennika, producent skorygował poziom cen o współczynnik inflacji. Powodów podwyżki zdaniem Seidela jest kilka i należy ich upatrywać we wzroście cen mediów, materiałów do produkcji oraz w pojawieniu się zupełnie nowej kategorii kosztów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników ze względu na epidemię koronawirusa.

Jak w poprzednich latach, również obecnie cennik połączony jest z obszernym katalogiem. Dzięki temu w łatwy i precyzyjny sposób każdy zainteresowany klient może skonfigurować własną maszynę i poznać jej cenę katalogową, od której naturalnie lokalni dealerzy udzielają odpowiedniego rabatu.

Dużym ułatwieniem z punktu widzenia użytkowników jest także rozbudowany katalog części, dzięki któremu w łatwy sposób znajdziemy interesujący nas podzespół, poznamy jego cenę oraz w prosty sposób przejdziemy do jego zamówienia.

Nowości w ofercie

Oferta produktowa Mandamu w tym roku poszerzyła się znacząco. Producent w dalszym ciągu szczególnie intensywnie rozwija ofertę maszyn przeznaczonych do uprawy bezorkowej – zupełną nowością w tym zakresie jest Rhino – ciężki kultywator przeznaczony na duże areały. Spec HD 2,5 – to mniejszy rozmiar popularnej maszyny bezorkowej.

Z kolei MGX to głębosz z regulowanym rozstawem zębów, a MGVS – głębosz z zabezpieczeniem sprężynowym. Kun Front – to kultywator zębowy agregowany na przedni TUZ ciągnika.

Nowości jest tak dużo, iż tym temat zajmiemy się osobno już niebawem.