W czasie minionych targów Agrotech w Kielcach nie ujrzeliśmy co prawda na stoisku Mandamu nowych konstrukcji, ale jak zdradził Józef Seidel, dyrektor ds. marketingu firmy Mandam, nowości będą zaprezentowane podczas targów Agro Show 2018 w Bednarach pod Poznaniem.

Jak udało nam się dowiedzieć, wówczas do oferty dołączą na pewno dwie maszyny: jedną z nich będzie agregat do uprawy przedsiewnej, który na początku będzie oferowany w szerokościach 4, 6 oraz 8 m. W późniejszym okresie, w zależności od tego jak maszyna zostanie przyjęta na rynku i jakie zapotrzebowanie będą zgłaszali rolnicy, producent nie wyklucza pojawienia się innych szerokości roboczych.

Drugą z maszynm, które na pewno pojawią się w portfolio produktowym gliwickiej firmy, będzie natomiast nowe narzędzie przeznaczone do upraw pożniwnych. Jednakże więcej szczegółów odnośnie tych nowych konstrukcji poznamy dopiero w okolicach września br.

Rozszerzenie gamy produktowej to nie jedyny zmiany jakie firma zapowiedziała na ten rok. W planach jest również dokładne przyjrzenie się gamie oferowanych maszyn i usunięcie z niej najmniej popularnych, na rzecz tych konstrukcji, które cieszą się największym powodzeniem u rolników.

Wszystkie te zmiany powinniśmy zobaczyć już podczas wrześniowych targów Agro Show 2018.