Zainteresowani powinni teraz rozglądać się za maszynami pomalowanymi na szaro-pomarańczowo-czarno z nazwą Mandam w kolorze pomarańczowym. Trzeba przyznać, że nowy wizerunek producenta prezentuje się dość oryginalnie w porównaniu do innych firm z branży – przyciąga uwagę.

>> Czytaj więcej: Prototypowa talerzówka Mandamu

Jak informują przedstawiciele firmy mają oni nadzieję i wierzą, że odmienione za sprawą nowego zestawu kolorystycznego oblicze maszyn Mandam spotka się z uznaniem klientów.

"Zmiana ta spowodowana jest przede wszystkim chęcią wyróżnienia się na rynku. Dotychczasowy kolor niebieskim stał się na tyle pospolity, że Mandam zdecydował na odważny ruch pełnej zmiany wizerunku. Za zmianą koloru idzie nie tylko wygląd maszyn. Maszyny przechodzą aktualnie fazę modyfikacji w celu unowocześnienia starych rozwiązań. Nowe, będą łatwiejsze w obsłudze, a jednocześnie dadzą możliwość bardziej precyzyjnego dostosowania maszyny do potrzeb Klienta. Część manualnych regulacji zostanie zastąpiona hydrauliką" - czytamy w komunikacie producenta z Gliwic.