Jedyną pewną rzeczą w życiu są zmiany. Do tej, która właśnie nastąpiła w firmie Sulky, firma przygotowywała się już od kilku lat. Znaną i cenioną przez rolników markę Sulky zastępuje znana już od kilku lat rolnikom marka Sky Agriculture, która otrzymuje nowe logo i nowe barwy. 

Tak po połączeniu marki Sulky i Sky Agriculture będzie wyglądało nowe logo firmy SKY Agriculture. Fot: Sky Agriculture
Tak po połączeniu marki Sulky i Sky Agriculture będzie wyglądało nowe logo firmy SKY Agriculture. Fot: Sky Agriculture

 

Poświęcanie czasu, brak pośpiechu i robienie rzeczy po kolei, jest częścią naszego DNA. W 2018 roku stworzyliśmy linię bazową „Wspólne rolnictwo”, która początkowo pozwoliła nam zmaterializować powiązanie pomiędzy naszymi trzema markami Sulky, Prolog i Sky. Ewolucja trwała nadal, obejmując w 2020 r. wewnętrzną restrukturyzację prawną grupy oraz reorganizację usług handlowych, obsługi posprzedażowej, części...

Zaczęliśmy, że tak powiem, od przeróbki wnętrza domu przed pomalowaniem ścian zewnętrznych. I dziś możemy ogłosić zwieńczenie naszej pracy, narodziny marki SKY Agriculture. - tak o przygotowaniach do zmiany nazwy mówił Julien BUREL, prezes grupy Burel właściciela marki Sky Agriculture.

Większy udział eksportu

Zmiana marki ma na celu dostosowanie się firmy SKY Agriculture do zmian jakie zachodzą w sieciach dilerskich w całej Europie. Rynek ten konsoliduje się w coraz większym stopniu i następuje restrukturyzacja całej sieci dilerskiej.

Konsolidacja marek ma na celu także wzrost eksportu całej grupy. Obecnie około 40 proc. maszyn firmy jest sprzedawanych poza Francją, pod nowym logo i nazwą ten udział ma wzrosnąć do 50 proc. Warto podkreślić, że firma dużą wagę przykłada do szkoleń dla rolników z zakresu agronomii i wdrażania nowych technologii w rolnictwie.

Prezentacja na Agro Show

Oficjalna premiera maszyn Sky Agriculture odbędzie się w Polsce na targach Agro Show 2023 w Bednarach. Pierwsze maszyny w nowych barwach opuściły mury fabryki 16 sierpnia tego roku. 

Dzięki SKY Agriculture koniec z niebieskim, zielonym i czerwonym na podwórkach! Całe wyposażenie marki będzie utrzymane w odcieniach grafitowej szarości i tytanowej bieli, które mają tę zaletę, że pasują do wszystkich kolorów ciągników - tak nowe barwy podsumowuje David Guy dyrektor zarządzający grupy Burel.