Wyprzedaż ciągników McCormick, która w przedsiębiorstwie Romanowski (importer ciągników McCormick na polski rynek) rozpoczęła się już pod koniec zeszłego roku trwa do wyczerpania zapasów magazynowych. W dalszym ciągu dostępnych jest wiele modeli maszyn serii: 2730 HST-R , 4630 ISM , F E-Line, GM, CX-L, X60, G-MAX, MTX, MC oraz X70.

Ile konkretnie możemy zaoszczędzić? Dla przykładu model CX70L z silnikiem Yanmar o mocy 71 KM dostępny jest w kwocie 129 tys. zł (wszystkie ceny są kwotami netto), podczas gdy jego regularna cena wynosi 144,5 tys. zł, a więc jest o 15,5 tys. zł wyższa. Za model X60.50, z silnikiem Perkins generującym 128 KM zapłacimy obecnie 189 tys. zł, a więc o 29,5 tys. zł mniej (regularna cena tego ciągnika to 218,5 tys. zł).

 - W naszej wyprzedaży oferujemy maszyny fabrycznie nowe. Maszyny McCormick dostępne są w pełnym wyposażeniu, a więc klient kupujący konkretny ciągnik nie musi martwić się o braki w jego wyposażeniu (mówimy tutaj o obciążnikach, błotnikach, oświetleniu roboczym, klimatyzacji itp.) - mówi Dariusz Romanowski, zajmujący się sprzedażą i marketingiem w firmie Romanowski.