Wydawcą Farm Mechanic Simulator jest polska spółka Ultimate Games notowana na GPW w Warszawie. Ma ona na swoim koncie m.in. Ultimate Fishing Simulator.

Kariera mechanika rolniczego i rozwijanie własnego warsztatu

Jak zapowiadają przedstawiciele Ultimate Games S.A. symulator zaoferuje graczom szerokie możliwości naprawy, konserwacji i testowania w polu różnego rodzaju sprzętu rolniczego: ciągników, kombajnów, przyczep, kosiarek, sadzarek itp.

Ponadto każdy wirtualny mechanik będzie miał do dyspozycji także m.in. rozbudowany system zleceń oraz szerokie możliwości prowadzenia i rozwoju warsztatu.

Nowy Farm Mechanic Simulator skupiać się będzie na rozgrywce jednoosobowej, oferując widok z perspektywy pierwszej osoby.

– W Farm Mechanic Simulator zaproponujemy świeże i wciągające na wiele godzin doświadczenie. To unikalny tytuł, który w przystępny sposób pozwoli na zrobienie kariery mechanika rolniczego, oferując przy tym całą masę dodatkowych atrakcji. Będzie to szczególnie interesująca propozycja dla wszystkich fanów gier w stylu np. Car Mechanic Simulator oraz Farming Simulator – mówi Rafał Jelonek, dyrektor operacyjny Ultimate Games S.A.

W sprzedaży w tym kwartale, ale możliwe przesunięcie terminu

Gra Farm Mechanic Simulator trafi do oferty w wersji na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jej oficjalna premiera jest wprawdzie zaplanowana na IV kw. 2021 r. i jest już ona umieszczona na platformie Steam, ale oficjalna sprzedaż może zostać przesunięta na początek przyszłego roku.