Konkurs Warsaw Jumping CSIO 4* zyskał miano jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typ w kraju, a co roku na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec zbierają się wszyscy fani świata jeździeckiego. W jego wielu różnych konkurencjach udział wezmą najważniejsi europejscy zawodnicy specjalizujący się w skokach konnych przez  przeszkody. Tegoroczna pula nagród wynosi aż 1,8 mln złotych.

Także w tym roku partnerem technicznym wydarzenia będzie uznana na całym świecie marka Case IH. Ciągniki oraz ładowarki teleskopowe tego producenta wezmą udział w porządkowaniu toru, wymianie przeszkód, a także przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.

– Współpraca z Warsaw Jumping znaczy dla nas bardzo wiele. Sportowe emocje na najwyższym poziomie, doskonała organizacja i prestiżowe współzawodnictwo idą w parze z niezawodnością marki Case IH. Jak co roku, planujemy w pełni zaangażować się w wydarzenie, a nasze maszyny wraz z operatorami staną na wysokości zadania wspomagając techniczną część eventu – podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek, menedżer ds. komunikacji marki Case IH w Polsce.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w terminie 22-25.07.2021 w Warszawie. W imieniu organizatorów Warsaw Jumping CSIO 4*, a także marki Case IH serdecznie zapraszamy.