Fińska marka Valtra zaprezentowała w Kielcach pełną gamę ciągników, od 100 do 300 KM, a na stoisku marki AGCO parkowały wszystkie oferowane w Polsce serie ciągników.

Jednak głównym akcentem marki AGCO były mocne trzystukonne Valtry nowej serii Q w kolorach Valtra Unlimited. Dzięki obchodzącym w tym roku 10-lecie pakietom Unlimited, traktory rodem z Finlandii można dostosować idealnie pod siebie. I to nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także pod kątem wyposażenia i wygody pracy. Można powiedzieć, że na prezentacji walorów i możliwości dostosowania ciągników według swoich potrzeb skupiła się w tym roku marka Valtra w Kielcach.

10 lat z ofertą Valtra Unlimited

Z okazji jubileuszu oprócz standardowych bajerów dostępnych w usłudze Unlimited, firma należąca do koncernu AGCO proponuje w tym roku kolejne dwa pakiety. W ofercie Valtry pojawił się m. in. pakiet Unlimited Full zawierający: dodatkową ładowarkę USB w podsufitce, uchwyt na telefon z bezprzewodową ładowarką w podłokietniku, specjalne logo SmartTouch na kierownicy, plakietkę Unlimited 10 years Edition przy stacyjce, tabliczkę z logo wersji Unlimited ze stali nierdzewnej na wlocie powietrza, matę podłogową z logo 10 years Edition, naklejkę z logo Unlimited na szynie bocznej podłokietnika SmartTouch, czarny, skórzany fotel kierowcy i pasażera, nowy uchwyt na tablet z logo Unlimited w podłokietniku SmartTouch.

Valtra serii Q w kolorze White Elegant i pakiecie Unlimited, fot. K.Pawłowski
Valtra serii Q w kolorze White Elegant i pakiecie Unlimited, fot. K.Pawłowski
Oprócz nowych typów wyposażeniowych do palety Unlimited doszedł kolor Titan Grey (tytanowa szarość) oferujący matowoszary kolor ciągnika, czarne metaliczne felgi, matowoszarą poręcz podłokietnika SmartTouch i takież same detale w kolumnie kierownicy (tylko modele z serii N, T i Q).

Inne dostępne kolory w Valtra Unlimited to Burnt Orange o wypalonym pomarańczowym odcieniu lakieru, z czarnymi metalicznymi felgami oraz pomarańczowymi smaczkami na podłokietniku SmartTouch i kolumnie kierownicy. Pozostałe dostępne kolory to White Elegant, Black Matt, Turquoise, Ruby Red i Ultra Green.

Valtra do lasu

Ofertę Valtry w Kielcach uzupełniała specjalna wersja serii Q dla obszarów leśnych z zewnętrznym orurowaniem i okratowaniem oraz układem jazdy tyłem.

Valtra w zabudowie leśnej, fot. K.Pawłowski
Valtra w zabudowie leśnej, fot. K.Pawłowski