Valtra za wygląd swoich ciągników w 2021 r. została nagrodzona w prestiżowym konkursie IF Design Award. Seria G135, dzięki której marka została wyróżniona, to ciągniki wielofunkcyjne, kompaktowe, zwinne i przy tym wyglądają nowocześnie. Zwolennicy doceniają maszyny firmy Valtra za użyteczność i wydajność w pracy. Teraz Ci, którzy zdecydują się na tą markę, będą mieli dowolność w wyborze koloru swojego ciągnika. A jest w czym wybierać.

Valtra czerwień.PNG
Valtra czerwień.PNG

Valtra postawiła na stylowość ciągników Unlimited i wprowadziła trzy nowe kolory o nazwach:  Rubinowa Czerwień, Wyjątkowa Zieleń oraz Turkus. Te głębokie metaliczne odcienie, uzupełniają kolekcję pozostałych lakierów - białego, pomarańczowego, czarnego i czarnego matu.

Szukasz ciągnika? Sprawdź oferty w portalu Giełda Rolna! 

Teraz przy wyborze ciągnika rolniczego możemy zachwycić się jego wyglądem i stylizacją elementów, zupełnie jak w przypadku samochodu. Ze świata motoryzacji, Valtra przeniosła również luksusowy komfort skórzanych lub tapicerowanych foteli (również pasażera).

Valtra zieleń.PNG
Valtra zieleń.PNG

Głęboki, metaliczny kolory maski i elementów zewnętrznych z gamy Unlimited to nie wszystko. Połączenie z czarnymi felgami oraz miękkim czarnym wnętrzem daje maszynie dystyngowany wygląd.

Środek wykończony jest światełkami w kolorze ciągnika i występuje nie tylko na podłokietniku i kolumnie kierownicy, ale również na podłodze, gdzie zadbano o jej wykończenie miękką, sygnowaną matą Unlimited.

Ciągnik dopracowany jest nawet na zawiasach drzwi, gdzie umieszczono logo gamy Unlimited.

Valtra turkus2.PNG
Valtra turkus2.PNG