Zgrabiarki jednokaruzelowe ProRotor odpowiadają serii R w barwach Kongskilde. W 12 ramionach wirnika modelu ProRotor 460 zastosowano bezobsługowe łożyska kulkowe na obu końcach, a każde z ramion zakończone jest 4 palcami grabiącymi. Wyrzucaniu materiału poza pokos zapobiegać ma regulowany ekran, wzmocniony zintegrowanymi sprężynami, a za kopiowanie terenu odpowiadają cztery koła jezdne.

Zgrabiarki ProRotor wyposażono w amortyzator mający za zadanie tłumić wszelkie gwałtowne ruchy maszyny, a przed znalezieniem się na drogach publicznych, można zdemontować jej ramiona. Po podniesieniu, zgrabiarka samoczynnie ustawia się w położeniu środkowym, a do transportu może być w tej pozycji zablokowana.

Zaprezentowany na targach Agrotech, 6-skibowy, zawieszany pług obracalny to model PX V6980H, wyposażony w korpusy XLD. Regulacja szerokości skiby odbywa się hydraulicznie w zakresie od 30 do 55 cm, a prześwit maszyny to 80 cm. Również za jej zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe odpowiada układ hydrauliczny.

W związku z przejęciem marki Kongskilde w ofercie firmy New Holland pojawiły się w linii uprawowej: pługi, agregaty uprawowe, agregaty ścierniskowe, brony aktywne i glebogryzarki, zaś w linii zielonkowej: kosiarki (czołowe, tylne, ciągane), przetrząsarki i zgrabiarki.