Polowe pokazy maszyn cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem rolników. Nic więc dziwnego, że po miesiącach pandemicznej izolacji pokazy New Holland w Lubomii pod Raciborzem zgromadziły tłumy zwiedzających. 

Zorganizowane przez firmę Agros-Wrońscy, dealera New Holland, spotkanie z rolnikami przerosło najśmielsze oczekiwania. Zjawiło się ponad pół tysiąca zainteresowanych rolników z rodzinami, a wydzielonych i strzeżonych miejsc do parkowania na polu zabrakło już po chwili.

- Na szczęście sprzęt był pod ręką i szybko dokosiliśmy pole na dodatkowe miejsca parkingowe. Cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania naszymi pokazami i zapraszamy już na następne - mówi Tomasz Wroński, organizator pokazów. 

Z kolei Łukasz Chęciński, manager ds. marketingu New Holland, powiedział: - Po frekwencji widzimy, że zainteresowanie naszymi maszynami jest ogromne i takich pokazów brakowało. Dobrze, że wróciliśmy do naszej tradycji pokazów polowych.

Na polach pod Lubomią można było zobaczyć kombajny CX 8.90, CX 6.80, prasę New Holland RB 180 i aż osiem modeli ciągników: T7.315HD, T7.270AC, T7.245, T6.180DCT, T7.175, T7.165S, T5.140AC, T5.110DCT wraz z maszynami HN, Agro-Masz, Vaderstad i innymi.

Zobaczcie sami w naszej fotorelacji.