Tegoroczna edycja targów techniki rolniczej i leśnej  Agrotech, tak jak poprzednie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony rolników. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy wiodący producenci maszyn i ciągników rolniczych, ale też wiele firm, które dopiero chciałyby zaistnieć na polskim rynku.

W imprezie biorą też udział producenci nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego itp. Jednak targi warto odwiedzić przede wszystkim z powodu olbrzymiej ilości maszyn, które można dokładnie obejrzeć, poznać ich cenę czy umówić się na testy w gospodarstwie lub pokazy. 

W niedzielę targi potrwają do godziny 17-tej. Oprócz zwiedzania ekspozycji można wziąć udział jeszcze w kilku konferencjach, m.in. na temat „Obowiązki wynikające z nowego systemu płatności bezpośrednich. Najlepsze doświadczenia zagranicznych rolników w zakresie wdrażania zazielenienia”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia również stoiska „Farmera” (hala H, stoisko 155), na którym w ramach akcji „Swojskie smaki” rozdajemy naszym gościom m.in. smaczne soki i dżemy.