Nową ładowarkę napędza silnik Yanmar o mocy 28 KM. Napęd ładowarki jest realizowany hydrostatycznie na wszystkie 4 koła, a jej maksymalna prędkość to 15 km/h. Maszynę wyposażono w system DBS (dynamic block system) rozdzielający napęd po równo na wszystkie koła, dzięki czemu ładowarka nie traci przyczepności, co jest szczególnie istotne chociażby podczas prowadzenia prac pielęgnacyjnych na użytkach zielonych.

Maksymalny udźwig ładowarki to 960 kg (wyposażono ją w pompę o wydatku 46 l/min). Na uwagę zasługuje wysoka wartość wysokości podnoszenia - wyjściowo jest to 2,29 m, a po wysunięciu teleskopowego ramienia wartość ta wzrasta do 2,92 m (do punktu obrotu łyżki). 

Dzięki wyposażeniu ładowarki w system samopoziomowania narzędzia operator nie musi korygować położenia osprzętu w miarę uzyskiwania coraz większej wysokości ramienia. 

Ładowarkę wyposażono w znany z maszyn MultiOne system szybkozłączy hydraulicznych, umożliwiający sprawne podłączenie dwóch przewodów jednocześnie, dżojstik służący do manipulowania ramieniem i osprzętem i wygodny regulowany fotel z podłokietnikami. Na długiej liście wyposażenia opcjonalnego znajdziemy m.in.: podgrzewany fotel, tylne obciążniki, kabinę, system ogrzewania, tylny zaczep, dodatkowe wyjścia hydrauliczne i grzałkę bloku silnika.

Producent dysponuje też szeroką gamą osprzętu, wśród którego znajdziemy m.in. widły do palet z z chwytakiem, aerator, koparkę, szpadel drzewny, pług śnieżny czy kosiarkę bijakową. Wyjściowa cena ładowarki to 104 tys. zł netto.