Współpraca między firmami będzie dotyczyła dystrybucji wozów asenizacyjnych niemieckiej marki. Wienhoff Gülletechnik dysponuje szeroką ofertą wozów jedno-, dwu- i trzyosiowych.  Jednoosiowe cysterny do gnojowicy są produkowane w pojemnościach od 7. do 11,7 l. W wariantach dwuosiowych maszyny dostępne są w pojemnościach od 12. do 20,2. tys. l, zaś największe, trzyosiowe wozy dysponują pojemnościami od 20. do 30. tys. l. 

Wienhoff Gülletechnik oferuje także szereg osprzętu do aplikacji gnojowicy. W ofercie firmy można znaleźć między innymi rampy z płozami, aplikatory talerzowe a nawet aplikatory strip-till. Ciekawą cechą wozów Wienhoff jest to, że klient ma do wyboru rodzaj zabezpieczenia antykorozyjnego; mogą być one malowane bądź cynkowane. 

Firma Zabielski Maszyny Rolnicze z miejscowości Korytki k. Jedwabnego poza produktami Wienhoff Gülletechnik zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn takich marek jak m.in. Ursus, Pronar, Belarus. Kellfri, Samasz, Avant, Mandam czy Krukowiak i chociaż jej siedziba znajduje się na terenie woj. podlaskiego, prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju.