Krótkie filmiki zapowiadające nowe Magnum pojawiły się w oficjalnych mediach społecznościowych amerykańskiego oddziału Case IH oraz dużego dealera firmy - Central Illinois AG.

Najnowsze wcielenie potężnego ciągnika wyglądem upodobniło się do mniejszych braci Optum i Maxxum. O ile tam nowa koncepcja stylistyczna wygląda interesująco i zadziornie, to w przypadku większego Case'a prezentuje się... specyficznie. Tak czy siak z oceną końcową musimy się wstrzymać do oficjalnej prezentacji.

Case IH Magnum w najnowszym wydaniu będzie miał również przeprojektowany wielofunkcyjny podłokietnik wraz z „dżojstikiem” sterującym oraz nowe rozwiązania wyświetlacza na przednim, prawym słupku kabiny.

Na zdjęciu odkrywającym fragment premierowego ciągnika widniej oznaczenie 380. Wnioskować można z tego, że przyszła rodzina Magnum będzie się kończyła na modelu o podobnej mocy jak teraz, ewentualnie silnik będzie tylko lekko podkręcony. Obecnie największy przedstawiciel Case IH serii Magnum dysponuje 379 KM mocy znamionowej, wyciąganej z 6-cylindrowego silnika Cursor 9 ze stajni Fiat PowerTrain.

Wspomniane filmiki awizujące nowe Magnum znajdziecie tutaj i tutaj.