Proste, niezawodne maszyny przygotowane na zupełnie nowe wyzwania – tak w skrócie można określić ofertę, jaką na tegoroczne targi przygotowała firma AGCO – dystrybutor kanadyjsko-amerykańskiej marki maszyn.

 Ciągnik MF 8S

Jak mówi producent, projekt ciągnika MF 8S powstał od początku w oparciu o opinie z przeprowadzonych ankiet i rozmów z klientami i operatorami na całym świecie. W efekcie powstał traktor, który ma się wyróżniać dobrym stosunkiem jakości do ceny, niezawodnością, intuicyjnym sterowaniem oraz łatwością obsługi przy jednoczesnej możliwości pracy z najbardziej wymagającymi narzędziami roboczymi.

Traktor Massey Ferguson MF 8S jest zwycięzcą nagród Tractor Of The Year 2021, Red Dot Award 2021, AE50 Award Farm Machine 2022.

Seria MF 7S

Te ciągniki powinny zainteresować tych, którzy szukają maszyny o uniwersalnym zastosowaniu i chcieliby mieć szeroki wybór w doborze silnika, przekładni, specyfikacji kabiny czy opcji hydrauliki. Nowa seria MF 7S wyposażona w najświeższą technologię sprawdzą się niezależnie od prowadzonej pracy i działalności - od klasycznego rolnictwa mieszanego aż po przedsiębiorstwa uprawowe i usługowe. 

Szukasz ciągnika? Sprawdź oferty w portalu Giełda Rolna! 

Model MF 5S

Ciągniki z serii MF 5S mieszczą się w przedziale 105 do 145 KM. Dedykowane są szczególnie dla posiadaczy gospodarstw mleczarskich, hodowlanych i usługowych. Wyróżnia się bardzo dobrą zwrotnością, a manewrowanie nim ma być jeszcze łatwiejsze dzięki 4-metrowemu promieniowi skrętu i doskonałej widoczności. 

Ładowarka teleskopowa Massey Ferguson

Na stoisku z maszynami Massey Ferguson pojawi się również nowa odsłona serii ładowarek teleskopowych. Zmieniona forma ma charakteryzować się elementami, które jeszcze bardziej zwiększą ich wydajność i komfort użytkowania.

Kupuj nowe maszyny na preferencyjnych warunkach

Na targach pojawią się dodatkowo dwa modele ciągników Massey Ferguson z zeszłego roku: 4700M oraz 5700M.