Best ma możliwość wymiany trzech sekcji przednich, trzech środkowych i trzech tylnych. Możemy dzięki temu dowolnie konfigurować maszynę, co znacznie rozszerza jej zakres użytkowania. 

Pierwszą sekcję roboczą, w zależności od koncepcji klienta, może stanowić regulowana hydraulicznie włóka łopatkowa Skan lub włóka prosta. Dostępny jest również spulchniacz śladów ciągnika. Za nimi pracuje pięć rzędów prostych zębów. Kolejne elementy robocze stanowią, w zależności od wersji, wał strunowy pojedynczy lub tandemowy także z pazurkami przed wałem.

– Agregat uprawowy Best zastąpił właściwie dwa agregaty, które usunęliśmy z portfolio. Były to modele Kup  i Flex. Po dogłębnych analizach stwierdziliśmy, że zastąpienie ich agregatem Best będzie trafną decyzją, ponieważ, szczególnie zagranicą tego typu agregaty sprzedają się bardzo dobrze, dlatego wiążemy z nią bardzo duże nadzieje, ponieważ powstała ona właściwie na życzenie klientów  –tłumaczy Jerzy Księżyk, dyrektor działu przygotowania produkcji w firmie Mandam.

Maszyna występuje w dwóch wariantach szerokości: 4 i 6 m. W pierwszym przypadku potrzebuje ciągnika o mocy od 80, w drugim zaś od 110 KM. Ceny wersji podstawowych to odpowiednio 24 700 i 29 900 tys. zł.