Nowy partner austriackiej marki należącej do włoskiego koncernu CNH zapewnia obsługę klientom na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz w czterech powiatach województwa wielkopolskiego.

M.I.H.G Polska od przeszło dwudziestu lat zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla właścicieli prywatnych gospodarstw.

W tej chwili oprócz Steyra w Pyrzycach możemy kupić także sprzęt takich firm jak: Horsch czy Sulky. Oprócz głównego oddziału w Pyrzycach, M.I.H.G Polska posiada filie w Gryficach oraz w Szczecinku. Współpraca M.I.H.G Polska z marką Steyr obejmuje pełen zakres usług sprzedażowych i serwisowych.

Steyry czekają już na klientów, fot. mat. prasowe
Steyry czekają już na klientów, fot. mat. prasowe

Nowy dealer Steyra posiada m.in. nowoczesną halę serwisowa wraz z magazynem części zamiennych obsługującym z województwa zachodniopomorskiego cały kraj, a także budynek biura handlowego. Oprócz rozwoju infrastruktury, firma nieustannie inwestuje również w to, co najcenniejsze, czyli kapitał ludzki – na ten moment M.I.H.G Polska zatrudnia już 20 osób.