Marek Bączyk ostatnie 13 lat pracował w koncernie CNH jako szef serwisu marek: Case IH, New Holland, Steyr oraz Kongskilde. Odpowiadał w sumie za 12 krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Chcesz kupić używany ciągnik? Sprawdź ratę!

Nowy manager firmy Agrihandler jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Swoje doświadczenie zdobywał w branży rolniczej i budowlanej. Od 1 stycznia rozpoczął pracę w firmie Agrihandler, która ma w swoim portfolio takie marki jak: JCB, Steyr, Amazone, Schuitemaker, Vervaet, czy Naio.

- Cieszę się z powrotu na polski rynek, a szczególnie z pozytywnej reakcji samych rolników, którzy są w tym biznesie najważniejsi. Dziękuję im za zaufanie i pozytywne słowa jakie do mnie trafiały w ostatnich tygodniach szczególnie. To były bardzo wartościowe rozmowy, a to dodatkowo motywuje - powiedział Marek Bączyk.

- Wiemy że polskie rolnictwo mierzy się wyzwaniami nieustannie. Z gamą produktową i technologiami dostępnymi w Agrihandler mamy odpowiedź na niektóre z nurtujących dzisiaj rolników pytań. Wydajność, niezawodność oraz unikatowe rozwiązania dziś, ale gotowe na przyszłość. Na to stawiam wraz z zespołem Agrihandler - dodał nowy dyrektor handlowy.

Szeroki wybór maszyn i części do JCB na Gieldarolna.pl

"Jesteśmy przekonani, że wiedza Marka w połączeniu z praktycznym doświadczeniem gromadzonym również we współpracy międzynarodowej będzie niewątpliwym wsparciem dla całego zespołu firmy Agrihandler, jej kontrahentów i przede wszystkim klientów" - czytamy w komunikacie firmy Agrihandler.

Marka Bączyka poznaliście już na portalu Farmer.pl m.in. z ciekawych opowiadań i relacji z różnych krajów, realizowanych podczas wyjazdów zagranicznych, jak choćby poniższe.