Agritechnica to nie tylko maszyny ze starego kontynentu; targi te są okazją do promocji produktów także dla producentów z najbardziej odległych zakątków świata, a wśród nich swój udział ma także Państwo Środka.

Naszą uwagę zwróciły m.in. kombajny Ruilong Plus++. Te przesympatycznie wyglądające maszyny napędzają 4-cylindrowe turbodoładowane silniki Changchai o mocy wysokiej jak na swoją szerokość roboczą - 102 KM.

Transmisja napędu na koła realizowana jest hydrostatycznie, a dobrą przyczepność kombajnu odpowiada gąsienicowy układ jezdny, który ma za zadanie poradzić sobie w ciężkich warunkach np. podczas zbioru ryżu. Kombajnem można jednak z powodzeniem zbierać również rzepak a także  pszenicę i inne zboża. 

Hedery dostępne są w wariantach szerokości od 2,2 do 2,36 m, zaś zbiornik mieści do 1770 l zboża. Sterowanie kombajnem jest bardzo proste i odbywa się za pośrednictwem mechanicznych dźwigni, dotyczy to również zmiany kierunku jazdy, która, jak przystało na pojazd gąsienicowy, zmieniana jest z  ich wykorzystaniem.

Jeśli chodzi o komfort, to w standardzie kombajn wyposażono m.in. w wentylator kierujący strumień powietrza na operatora. Opcjonalnie maszynę można wyposażyć w kabinę i klimatyzację.

W podstawowej wersji kombajn kosztuje 18 tys. USD.