Massey Ferguson już jakiś czas temu zapowiedział, że pracuje nad następcą serii 7700, która będzie wyposażona w nową kabinę. Teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia niebieskiego ciągnika Massey Ferguson zrobione niedaleko lotniska Beauvais, gdzie firma ma jedną ze swoich fabryk. 

Po kształcie ramy i maski można przypuszczać, że to właśnie następca serii 7700. Producent tak jak zapowiedział wyposażył ciągnik w nową czterosłupkową kabinę z dużymi drzwiami po obu jej stronach. Po prawej stronie widać wspornik służący do zawieszania komputerów od maszyn współpracujących, a na słupku B jest zamontowany ekran wyświetlający wszystkie informacje dotyczące ciągnika.

Tylna szyba prawdopodobnie jest wygięta co powinno poprawić widoczność na maszyny współpracujące. Delikatnie został zmieniony kształt błotników i maski, a oświetlenie po zmroku zapewniają lampy ledowe. 

Plotki mówią również o nowej przekładni, którą opracowuje firma Gima, główny dostawca skrzyń i mostów do koncernu AGCO. Nie wiadomo w jaką przekładnię jest wyposażony ciągnik ze zdjęcia.