Nowa gama maszyn T8 obejmuje 5 modeli z silnikami o pojemności 8,7 litra i mocy maksymalnej od 320 do 435 KM. W ciągnikach zastosowano nową generację układu Hi-eSCR Eco Blue, który pozwala na spełnienie norm emisji spalin Tier 4b. 

Sporo zmian dotyczy także konstrukcji kabiny. Bryła jej dachu przygotowana została do umieszczenia anteny wykorzystywanej podczas pracy z systemami GPS. W odróżnieniu od modeli obecnie sprzedawanych, nowy New Holland T8 będzie mógł pochwalić się również schodkami po prawej stronie kabiny oraz obręczami, które ułatwią np. czyszczenie szyb czy lusterek. W ciągnikach zastosowano również nowy układ oświetlenia z lampami LED.

- Po roku obchodów 50-lecia produkcji ciągników New Holland w Basildon ten rok jest doskonałą okazją do prezentowania nowych produktów i pokazywania, dlaczego jesteśmy światowym liderem w dziedzinie innowacji - mówi Nicolas Ferrara, szef marketingu New Holland w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Poza nową gamą T8 na angielskich targach zaprezentowane zostaną nowe modele ładowarek teleskopowych o oznaczeniu LM6.35 Elite i LM7.42 Elite, kombajn CR 10.90 oraz pełna oferta firmy New Holland w zakresie rolnictwa precyzyjnego PLM.