Ceat to jedna z najmłodszych marek indyjskiej grupy RPG, która na całym świecie zatrudnia ponad 35 000 pracowników i może poszczycić się obrotami na poziomie ponad 3,5 mld USD. Cała grupa może poszczycić się produkcją ponad 3,5 miliona opon i 90 letnią obecnością na rynku.

W roku 2015 została powołana spółka CEAT Specialty Tyres Ltd., która zajmuje się wytwarzaniem opon radialnych i diagonalnych do maszyn i urządzeń rolniczych oraz maszyn budowlanych. Opony rolnicze są produkowane w fabryce w Ambarath w Indiach od jesieni 2017. 

Obecnie w ofercie znajduje się 126 rodzajów opon radialnych, na które producent udziela 7-letniej gwarancji zarówno na wady produkcyjne jak i materiałowe. Opony FarMax R są przeznaczone do montażu w dużych ciągnikach rolniczych, FarMax RC to opony przeznaczone do ciągników pracujących w uprawach międzyrzędowych, a seria Lift Pro jest przeznaczona do montażu we wszelkiego rodzaju ładowarkach.

Producent nie zapomniał także o użytkownikach przyczep dla których dedykowana jest seria opon FloatMax FT oraz Float Max RT. Firma zapowiedziała swoją większa obecność w Europie i podpisanie umów na opony do pierwszego montażu z kilkoma europejskimi producentami maszyn rolniczych.