Wcześniejsze zamówienie maszyn oznacza w tym wypadku nie tylko niższą o 3 do 6 proc. cenę względem nowego cennika, ale także gwarancję dostawy przed rozpoczęciem kolejnego sezonu prac polowych.

Warto się pospieszyć

Rynek nowych maszyn rolniczych rządzi się różnymi prawami, jednym z nich jest wzrost ilości zamówień pod sam koniec roku kalendarzowego. Taka praktyka oznacza znaczne wydłużenie terminu realizacji dostaw maszyn, co w efekcie może doprowadzić do nerwowych sytuacji związanych z oczekiwaniem na upragniony sprzęt.

- Obecnie na wszystkie wyroby produkowane w KFMR Krukowiak i POM Brodnica termin realizacji wynosi około 2 miesiące. Jednak w ciągu najbliższych tygodni sytuacja może zmienić się diametralnie, dlatego dla komfortu klientów prosimy, aby nie odkładać zamówienia na ostatnią chwilę – zaznacza Filip Chojnacki, specjalista ds. marketingu KFMR Krukowiak.

Będzie drożej

Warto wspomnieć, iż od 1.12.2020 firma wprowadza nowy cennik dotyczący wszystkich maszyn KFMR Krukowiak oraz POM Brodnica. W zależności od maszyny oraz wyposażenia dodatkowego należy liczyć się z podwyżkami sięgającymi od 3 do 6 proc. względem wciąż obowiązujących cen.

Zamawiając maszynę do 30.11.2020 r. klienci skorzystają z aktualnego cennika, a więc po pierwsze zaoszczędzą część środków pieniężnych, a po drugie otrzymają gwarancję dostawy maszyny przed rozpoczęciem kolejnego sezonu prac polowych.