W skład grupy pługów Orka wchodzą narzędzia 3- i 4-korpusowe (odpowiednio Orka PG 830 i Orka PG 840) z zabezpieczeniem elementów roboczych wyłącznie w postaci ścinanych kołków. Rozstaw korpusów wynosi 75 cm, natomiast prześwit pod ramą - 75 cm.

Stopniowa regulacja szerokości pracy poszczególnych elementów roboczych umożliwia ich ustawienie w czterech pozycjach, od 30 do 40 cm. W opcjonalnym wyposażeniu tych pługów można znaleźć belkę zaczepową do wału i lemiesze z dłutem.

Pługi zagonowe Orka nie są dużymi narzędziami, przez co nie mają wygórowanego zakresu ciągnika potrzebnego do współpracy (60 KM w przypadku 3-skibowego i 80 KM dla pługa z 4 korpusami).

Znacznie bardziej zaawansowaną konstrukcją są pługi obrotowe Polka. Są one oferowane w wersjach 2-,3- i 4-skibowych, w tym również jako wersje z możliwością montażu dodatkowego korpusu.

Na targach zaprezentowana została wersja 3+1 z zabezpieczeniem resorowym. Korpusy rozstawione są co 95 cm, a prześwit pod ramą wynosi 82 cm - to parametry które powinny umożliwić pracę pługa w trudnych warunkach, na przykład z dużą ilością resztek pożniwnych. Szerokość pracy korpusów jest regulowana podobnie jak w pługach Orka - stopniowo, ale w większym zakresie: od 36 do 44 cm (w pługach obrotowych 2- i 3-skibowych: od 28 do 44 cm).

Pługi Polka mają sporo opcji wyposażenia dodatkowego. Na liście opcji znajdują się m.in.: zabezpieczenia korpusów hydrauliczne i resorowe, przedpłużki, odkładnice ażurowe oraz różne rodzaje krojów.

Standardem są zabezpieczenia kołkowe i siłownik odchylenia ramy podczas obrotu i do transportu.

Katalogowa cena prezentowanego podczas targów pługa 3+1 wyposażonego m.in. w zabezpieczenie resorowe, krój talerzowy z amortyzacją sprężynową, lemieszami z dłutami to 42 tys. zł brutto. Z zabezpieczeniem kołkowym czterech korpusów, cena jest niższa o 6 tys. zł.