Firma Premium Trade, mieszcząca się w Kozeninie koło Opoczna, specjalizuje się w sprzedaży wyłącznie nowych maszyn rolniczych i komunalnych. Niemal cały, 3-hektarowy plac jest zastsawiony maszynami. W takiej scenerii firma gościła okolicznych rolników.

Imnprezę otworzyli uroczyście: Tadeusz Wojciechowski, wójt gminy Sławno i reprezentanci takich firm jak: Marek Januszewski z John Deere, Arkadiusz Pawelski z Samaszu, Lech Zabolewicz z Vogel&Noot oraz Mariusz Styrna z Grass-roll.
 
Przybyli na uroczystość goście mogli zapoznać się m.in. z ofertą maszyn John Deere, których Premium Trade jest od niedawna dystrybutorem. W szczególności ciągników specjalistycznych, pojazdów użytkowych Gator i ciągników serii 5E i 5M.

Oprócz sporej dawki fachowej wiedzy goście kosztowali potraw przygotowanych na grillu, co uzupełniło ich siły po wysiłku w licznych konkursach: „spacer farmera”, ciągnięcie traktora 5055E pod górę, precyzyjne nalewanie wody do szklanki ładowaczem czołowym oraz sprawdzianie wiedzy z zakresu znajomości firmy Premium Trade i marki John Deere.

Kolejna impreza w Premium Trade jest planowana już na koniec 2012 r. Będzie ona zwieńczeniem budowy jednego z pierwszych w Polsce salonów maszyn rolniczych o tak wysokim standardzie.

-Czerwcowa impreza odniosła duży sukces. Oprócz imprezy zimowej, planujemy podobną za rok. Oprócz tego chcemy zorganizować pokazy polowe –
podsumowuje Marcin Wroński, specjalista ds. marketingu Premium Trade. - Ludzie nas znają z reklamy na terenie całej Polski. Chcieliśmy przekonać do nas także rolników z najbliższego regionu. Zaprosiliśmy więc ich żeby zobaczyli co oferujemy, jak pracujemy, że ludzie z całej Polski na ufają – dodaje.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia