Wszystko po to by obsługa stała się prostsza, bardziej intuicyjna i przy okazji bezpieczniejsza. Nowości w ofercie austriackiego producenta to m. in. terminal obsługi Select Control oraz Isobus Aux Joystick CCI A3.

Przyjazna obsługa to podstawa

W Select Control przy pomocy oznakowanych przycisków i kolorowego wyświetlacza wielkości 4,3" można wstępnie wybrać i uruchomić przez zawór hydrauliczny wiele funkcji lub sterować nimi bezpośrednio. Intensywność podświetlenia ekranu i klawiatury można dostosować do potrzeb i warunków pracy w dzień i w nocy.

W Select Control przy pomocy oznakowanych przycisków i kolorowego wyświetlacza wielkości 4,3
W Select Control przy pomocy oznakowanych przycisków i kolorowego wyświetlacza wielkości 4,3
Terminal ten jest dostępny na życzenie do obsługi kombinacji koszących Novacat V 10000. Oprócz tego jest też oferowany do przyczepy Boss serii 3000.

Joystick do Isobusa

Kolejna nowość powstała by ułatwić obsługę Isobusa. Aux Joystick CCI A3 posiada przyciski, które można dowolnie przypisywać funkcjom. Przyciski są oddzielone od siebie przedziałkami, co powinno zmniejszyć ilość popełnianych błędów obsługi. Informacja zwrotna i wyświetlenie wszystkich ikon na klawiszach Joysticka dodatkowo ułatwiają pracę.

Różne możliwości konfiguracji ośmiu do dziesięciu przycisków pozwalają uzyskać optymalny układ dla każdego zastosowania i jednocześnie dają się bardzo szybko zmieniać.

Pöttinger oferuje nowy joystick jako wyposażenie dodatkowe dla przyczep Jumbo serii 7000 i 8000, pras Impress Pro i kombinacji koszących Novacat V 10000.