Okazało się, że Farmtrac, Ursus oraz Zetor we wspomnianych środkach masowego przekazu zamieścili oferty promocyjne na wybrane modele swoich ciągników. W celu szybkiego zorientowania się i łatwiejszego porównania wybranych maszyn sporządziliśmy krótkie zestawienie najważniejszych parametrów technicznych (wyposażenie standardowe) w przejrzystej, tabelarycznej formie.

Z powyższego zestawienia widać wyraźnie, że wszystkie trzy konstrukcje są do siebie bardzo podobne: w dużej części zbudowane na tych samych podzespołach. Na tle konkurencji wyróżnia się trochę Zetor, który oferuje nieco mocniejszy silnik, bardziej rozbudowaną hydraulikę: udźwig tylnego TUZ jest większy o ponad tonę i ma dodatkowe wyjście hydrauliki zewnętrznej. Nie dziwi zatem cena Zetora, która jest w zestawieniu najwyższa.

Z opisu technicznego nie wynika jedna istotna rzecz: jak wygląda kabina. Tą każdy powinien ocenić indywidualnie. Żadna nie oferuje układu klimatyzacji w standardowym wyposażeniu.

Bezsprzecznie najlepszą cenę ma Farmtrac 690 DTn, który dysponuje nieco większym rozstawem osi i masą własną niż konkurenci, a mimo to oraz tego że traktor w promocji jest sprzedawany z ładowaczem czołowym, to i tak ma najniższą cenę w zestawieniu - 125 990 zł netto. Jeśli nie potrzebny nam ładowacz, za sam traktor zapłacimy niewiele mniej, bo 123 990 zł netto.

 Dane techniczne pochodzą z polskich stron internetowych i katalogów poszczególnych producentów, i jak sami oni zaznaczają, niektóre informacje mogą  ulec zmianie i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.