W przetargach zaplanowanych na kwiecień będziemy mogli wybierać spośród szerokiej gamy przyczep, samochodów - zarówno osobowych, jak i ciężarowych, ładowarek, ciągników oraz maszyn rolniczych. Na ile został wyceniony sprzęt z demobilu?

Przetargi - kiedy i gdzie?

W kwietniu odbędą się trzy przetargi, na których będziemy mogli nabyć ciekawy sprzęt wycofany ze służby wojskowej. W poniższej tabeli zamieszczamy najważniejsze informacje o każdym z nich.

Lokalizacja przetargu OR AMW w Bydgoszczy OR AMW w Poznaniu OR AMW w Olsztynie
Adres ul. Gdańska 163a ul. Dojazd 30 ul. Kasprowicza 1
Data przetargu 12.04.2022 r. 12.04.2022 r. 13.04.2022 r.
Godzina rozpoczęcia 12:00 12:30 11:00

Czy trafiają się okazje?

Na ogół maszyny i urządzenia oferowane przez wojsko w przetargach charakteryzuje się dość atrakcyjną ceną. Warto jednak pamiętać, że po pierwsze: ceny wyrażone są w wartościach netto, a po drugie są to ceny ofertowe, które w drodze przetargu mogą wzrosnąć w czasie licytacji.

Niestety najczęściej zamieszczone przez AMW zdjęcia sprzedawanego sprzętu prezentują bardzo słabą jakość oraz w bardzo ograniczonym stopniu ukazują stan wizualny konkretnej maszyny, lub przedmiotu.

Szukasz maszyn rolniczych? Sprawdź oferty na portalu Giełda Rolna! 

Na szczęście sprzedawane ruchomości można obejrzeć przed przystąpieniem do przetargu, jednak weryfikacja samego stanu technicznego jest wówczas mocno ograniczona.

A co konkretnie będziemy mogli nabyć od AMW w kwietniu? Zapraszamy do obejrzenia galerii!