W ramach Festiwalu, Członkowie Klubu Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych „Traktor i Maszyna" z Lipna w Wielkopolsce oraz kolekcjonerzy m.in. z Niemiec, Holandii i Słowacji prezentowali zabytkowe egzemplarze marek: URSUS, ZETOR, FORD, KRAMER, DEUTZ, LANZ BULDOG i JOHN DEERE.

ROLTECHNIKA Wilkowice 2010 to doskonała okazja do podkreślenia i wzmocnienia obecności Państwa firmy na rynku maszyn rolniczych. To także możliwość bezpośredniego kontaktu z rolnikami z całego kraju, a w szczególności z właścicielami gospodarstw rolnych z zachodniej i środkowej części Polski. Swoim zakresem tematycznym ROLTECHNIKA obejmuje maszyny, części do maszyn i urządzeń, urządzenia i narzędzia rolnicze, samochody terenowe, chemię oraz nasiona, finansowanie i doradztwo.

„Wilkowickie święto maszyn” to jedyne tego typu spotkanie branży rolniczej w Polsce i jedno z kilku na skalę Europy. Wyjątkowa i przyjazna atmosfera towarzysząca wydarzeniu, to kolejny atut wystawy. Jesteśmy przekonani, że Państwa obecność na ROLTECHNICE umożliwi całkiem odmienną, skuteczną formę kontaktu z klientami.

Farmer serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej Wystawie Rolniczej ROLTECHNIKA, która odbędzie się w już za miesiąc, dniach od 28 do 29 sierpnia 2010 r. w Wilkowicach (Gmina Lipno / k. Leszna).

Źródło: farmer.pl