Za pośrednictwem sterownika Superior będzie można sterować funkcjami takimi jak obsługa deflektorów, osłon adapterów i zasuwy dozującej, kontrola otwarcia osłony adaptera (ma ona zabezpieczenie przez uruchomieniem wysuwu gdy osłona jest zamknięta) i regulacja prędkości wysuwu.  Ponadto wskazuje on parametry pracy, w tym: wskazuje prędkość roboczą, prędkość obrotową tarcz adaptera, wydajność pracy, czas pracy oraz informuje o stanach awaryjnych.

Sterownik Superior wyposażony jest w w kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala, podświetlane przyciski do pracy w nocy, port USB do przenoszenia danych i dżojstik. Jest on kompatybilny z innymi maszynami Unii.

Rozrzutniki z serii Tytan (zarówno dwuosiowe modele Tytan Premium, Tytan 20, 24, 30 oraz trzyosiowego Tytana 36) będzie można teraz wyposażyć w adapter tarczowy z zespołem rozdrabniającym służący do  rozrzutu przegniłego obornika (bez świeżej słomy), a także wapna, szlamu, kompostu lub torfu. Adapter będzie mógł rozrzucać materiał na szerokość od 12 do 20 m.

Wszystkie nowości można będzie zobaczyć podczas wystawy Agro Show 2018.