Strona startowa www.techlander.pl zawiera prezentację najważniejszych informacji zawartych w serwisie. Dalej można zapoznać się z danymi technicznymi mikrociągników, osprzętu TechLander, jak również sprawdzić ceny modeli czy obejrzeć galerie zdjęć pojazdów. Pozwala to odwiedzającemu stronę wybrać sprzęt optymalnie dostosowany do własnych potrzeb.

W dziale Finansowanie znajduje się opis dostępnych w Polsce programów UE ułatwiających zakup mikrociągników wraz z osprzętem Techlander. Dodatkowo, każdy użytkownik może dowiedzieć się, jakich gwarancji udziela producent.

Dział Dealerzy pozwala zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży, gdzie można uzyskać fachową pomoc przy wyborze maszyny. Firma zamieściła również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Ponadto zachęca do kontaktu ze specjalistami ds. osprzętu do mikrociągników Yamaha.

Przez formularz można zadać pytanie na temat licznych urządzeń dodatkowych TechLander zaprojektowanych specjalnie do wszędołazów, które stanowią pomoc w gospodarstwach rolnych, leśnych, sadach i pracach służb komunalnych.

Warto dodać, że serwis internetowy TechLandera jest łatwy w nawigacji, co pozwala szybko odnaleźć niezbędne informacje.