Autor: kh

Opis: Nasza trybunka obok Zetor Polska

Przyjeżdżają i sprawdzają, czy model, który mają bardzo odstaje od nowinek technicznych prezentowanych na targach. Ciężko pracują na roli i odkładają na mechaniczne „cacka”. A jest, w czym wybierać. Większość powierzchni wystawienniczej na Polagrze zajmują właśnie firmy maszynowe.

Jednak targi to nie tylko maszyny. Nie brakuje również innych atrakcji, jakie zapewnili organizatorzy i wystawcy. Nie lada gratką była na przykład możliwość obejrzenia najlepszych siłaczy w Polsce. W sobotę pokazy „Strongmen” odbyły się dwukrotnie.
 John Deere przyciąga na swoje ogromne stoisko nie tylko dużą ofertą maszyn, ale również konkursami i muzycznym show odbywającym się na niewielkiej scenie. Co kilka godzin do wygrania są cenne upominki.

Na niebiesko-żółtej części New Hollanda, chętni na zakup maszyn tej marki mogą zobaczyć być może swoje przyszłe auto – Fiata 500 usporowionego przez nadwornego „tunera” Fiata – firmę Abarth. Być może – bo 140-konne auto dostanie ten, kto kupi w 2010 r. maszyny tej marki za najwyższą kwotę.

Na stosisku firmy Metal-Fach okazale prezentuje się quad wraz z akcesoriami oraz puchary za zwycięstwa w zawodach Bartka Kucharewicza - syna szefa Metal-Fach-u.

Case i Korbankowie oferują możliwość sprawzdenia działania obsługi ciągników na specjalnych symulatorach.
Oczywiście na każdym stoisku można dobrze zjeść i napić się.

Kroku innym firmą stara się dotrzymać również Farmer. Naszą główną nagrodę w konkursie dla czytelników można obejrzeć na stoisku Zetro Polska. Czytelnicy naszego czasopisma mają o co walczyć, bo do wygrania jest prawdziwy ciągnik – Zetor Poxima 75 F4 o wartości około 100 tys. zł.

źródło: farmer.pl