Akcja dbędzie się 10 marca i potrwa zaledwie od godziny 6:00 do 24:00. W tym czasie na klientów zainteresowanych zakupem w/w ciągników będzie czekała specjalna oferta.

W ramach serii Puma firma Case IH oferuje aż piętnaście modeli w mocach od 140 do 240 KM. Mogą być one wyposażone w przekładnie półautomatyczną, automatyczną lub bezstopniową CVX. Pod maską ciągników znajdziemy najnowsze silniki FPT.

Kampania dotyczy wyprzedaży modeli Puma dostępnych „od ręki” u autoryzowanych dealerów Case IH. Oferowane wówczas będą ciągniki wyprodukowane w latach 2018, 2019 i 2020. Akcja jest związana z wprowadzeniem na rynek nowych modeli.

Warto mieć na uwadze, iż oferta będzie obowiązywała tylko przez 18 godzin. Oferty udostępnione będą na stronie www.wielkiepolowanie.pl i w tym czasie klient chcąc skorzystać z promocji powinien skontaktować się z przedstawicielem dealera, który posiada dany egzemplarz ciągnika. To również dealerzy będą ustalali ceny detaliczne maszyn.

Jak zaznacza kierownictwo marki, będzie to najlepsza oferta na zakup ciągnika Case IH Puma w najbliższych miesiącach 2020 r.