Tegoroczny, już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy!”, a w czasie jego trwania zbierane będą środki dla zapewnienia jak najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Tym razem nie zabraknie licytacji, które z pewnością zaciekawią rolników.

Ciągniki Steyr od WOŚP

Łącznie na 10 aukcjach mamy możliwość wylicytowania jednego z ośmiu modeli ciągników Steyr. Wśród nich znalazły się traktory o bardzo szerokim przekroju mocy maksymalnych, stąd każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Do wylicytowania przekazane zostały modele: 4100 Expert, 4125 Profi, 6142 Profi, 6150 Impuls CVT, 6200 Absolut CVT, 6240 Absolut CVT, 6270 Terrus CVT oraz 6300 Terrus CVT.

Zwycięzca każdej z licytacji otrzyma ciągnik do prac w swoim gospodarstwie na jeden pełny dzień roboczy. Będzie to zatem idealna okazja do przetestowania traktora, sprawdzenia go we własnych warunkach i na własnej ziemi.

Szeroki wybór ciągników rolniczych znajdziecie na Giełdzie Rolnej.

Co najważniejsze jednak, cała wylicytowana kwota trafi do Fundacji. Licytacje ciągników Steyr potrwają do 30. stycznia, a warto zaznaczyć, że na ten moment aktualne oferty są bardzo atrakcyjne, jak za możliwość całodniowej pracy ciągnikami tej klasy.