Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się targi rolnicze Agro-Park, które inicjują kolejny sezon w branży rolniczej. Impreza potrwa dwa dni: 7 i 8 marca.

Obok nowych maszyn rolniczych i innowacyjnych maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, po raz pierwszy pojawi się ekspozycja maszyn używanych. Ósma edycja Targów Rolniczych Agro-Park - największego wydarzenia rolniczego w Polsce Wschodniej - może być dobrą okazją do spotkania wszystkich rolników i miłośników maszyn rolniczych.

Ekspozycję wzbogacą interesujące wydarzenia merytoryczne, m.in. seminaria poświęcone szkodom łowieckim, ale tematem przewodnim będą inwestycje w gospodarstwach z PROW 2014-2020 oraz możliwość pozyskania dotacji.

Swoje stoiska będą miały również: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Rynku Rolnego, Agencja Nieruchomości Rolnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz KRUS.

To pierwsza wiosenna edycja targów Agro-Park. Dotychczas odbywały się one wyłącznie jesienią.

Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny. Lokalizacja: Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin; godziny otwarcia: 9-17.