Na targach Agropark swój asortyment zaprezentowało ponad 250 wystawców. Nie zabrakło też zwiedzających. Rolnicy licznie przybyli na imprezę: tłoczno było w halach wystawowych oraz na dojazdach i parkingach.

Jak podkreślali przedstawiciele firm, konkretnych zapytań o sprzęt było dużo, zwłaszcza w kontekście trwającego obecnie naboru wniosków na działanie Modernizacja gospodarstw rolnych z PROW. Choć wszyscy nauczeni doświadczeniem zdają sobie sprawę, że realna sprzedaż w kontekście owego działania będzie miała odzwierciedlenie w sprzedaży nawet za rok lub dwa po podpisaniu umów z ARiMR, już teraz dokładają starań aby pozyskać jak najwięcej klientów.

Lokalne targi są do tego dobrą okazją, bo można bezpośrednio porozmawiać z handlowcami i dealerami i uzyskać konkretne informacje o produktach, czasach zamówień i cenach.

Na targach można było obejrzeć sprzęt zarówno dla mniejszych gospodarstw które chcą się rozwijać, jak i tych dużych, które poszukują bardzo profesjonalnych i zaawansowanych rozwiązań.

W galerii zdjęć prezentujemy krótki przegląd maszyn wraz z orientacyjnymi cenami z targów.