Sytuacja pandemiczna w kraju niestety w dalszym ciągu komplikuje kalendarz różnego rodzaju wydarzeń, w tym imprez rolniczych. Pokłosiem takiego stanu rzeczy jest odwoływanie kolejnych imprez i wystaw rolniczych. Tym razem odwołane zostały Targi Polagra Premiery.

Kolejne targi rolnicze odwołane przez Covid 19

Najbliższa edycja Targów Polagra Premiery początkowo miała odbyć się w dniach 14-16 stycznia 2022 r.. Teraz już wiemy, że nie będzie to możliwe. 

Z oficjalnej informacji przekazanej przez organizatora wynika, że kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery odbędzie się w styczniu 2023 r.

Jak rozszerzyć swoje gospodarstwo? Zobacz najlepsze możliwości!

Niestety nie jest to jedyna wystawa rolnicza, która musiała zostać odwołana ze względu na aktualną sytuację pandemiczną.

Nie tak dawno informowaliśmy o odwołaniu targów Agritechnica 2022, czy wystawy Mazurskie Agro Show 2022. Zasadnym wydaje się zatem być pytanie, czy kolejne imprezy rolnicze planowane na początku 2022 r. dojdą do skutku - np. Agrotech w Kielcach. 

Niestety taki początek roku może zwiastować kolejny kiepski sezon dla całej branży imprez rolniczych. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że pandemia koronawirusa do tego czasu osłabnie, a my będziemy mogli bezpiecznie spotkać się na targach.