Zarządzający markami Same, Deutz-Fahr, Lamborghini Trattori, Hürlimann i Grégoire koncern SDF zdecydował, że rezygnuje z uczestnictwa w targach maszyn rolniczych, które odbywać się miały w Europie w 2021 r. W wydanym komunikacie SDF zapewnia, że decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo swoich pracowników,
dealerów i klientów.

- Bezpieczeństwo było naszym priorytetem od samego początku pandemii i z powodu aktualnej sytuacji podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w targach. Działamy w całkowicie nowej erze biznesu opartego na wykorzystaniu nowoczesnych technologii – deklaruje Massimiliano Tripodi, dyrektor marketingu i komunikacji grupy.

Jak zapewnia SDF, decyzja została podjęta po szczegółowej analizie sytuacji związanej z pandemią w Europie, gdzie pomimo działań prewencyjnych oraz szerokiej kampanii szczepień rokowania na najbliższe miesiące są niepewne. W związku z tym SDF będzie kontynuować inwestycje w narzędzia cyfrowe i komunikację marketingową wykorzystywaną do prezentacji produktów i usług dla klientów branży rolniczej.

Przypomnijmy, że decyzję o rezygnacji z uczestnictwa w tegorocznych targach rolniczych podjął wcześniej koncern John Deere.

Części do maszyn SDF znajdziecie na gieldarolna.pl