Spółka Ursus wprowadza nową ofertę finansowania zakupu fabrycznego sprzętu dla rolników przygotowaną przez Banki Polskiej Spółdzielczości SA. Jak zapewniają przedstawiciele Ursusa, nowa oferta kredytowa umożliwia rolnikom dostęp do atrakcyjnych kredytów oraz dopasowanie warunków finansowania do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. To już kolejna oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursusa.

- Ursus to marka o ogromnym potencjale. Rok 2016 był rekordowy dla Ursusa pod względem sprzedaży na polskim rynku, jako jedyni odnotowaliśmy skokowy wzrost rejestracji nowych ciągników. W 2017 r. będziemy dalej umacniać pozycję na rynku w segmencie ciągników i maszyn rolniczych, który gwarantuje spółce dalsze dynamiczne wzrosty. Nowa oferta kredytowa zakupu fabrycznego przełoży się na dostępność naszych produktów dla rolników, a to z kolei wpłynie na zwiększenie ich sprzedaży, mówi Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus SA.

Według Polskiego Związku Motoryzacyjnego na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców Ursus odnotował wzrost udziału w polskim rynku do 10,3 proc. za 2016 r. z poziomu 3,22 proc. w 2015 r. Tylko w grudniu 2016 r. udział Ursusa w ogólnej liczbie rejestracji ciągników wyniósł 32 proc.

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Ursusem a Bankiem Polskiej Spółdzielczości, polscy rolnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty programu finansowania fabrycznego. Program zawiera atrakcyjne warunki, takie jak np. brak konieczności wnoszenia wkładu własnego, malejące raty oraz okresy kredytowania maksymalnie do 15 lat.

Oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursusa stanowi uzupełnienie dla podpisanej w ubiegłym roku umowy ze Spółdzielczą Grupą Bankową. Od tej pory klienci spółki mogą skorzystać z atrakcyjnych kredytów na zakup produktów Ursusa na obszarze całej Polski.