• Do projektu Zduntrac właśnie zostały dostarczone obiecane z Pronar Wheels koła.
  • Wyprodukowane specjalnie do budowanego ciągnika zostały wyposażone w opony Kleber - tylne w rozmiarze: 420/70R30, przednie: 360/70R20
  • Felgi idealnie pasują do piast i otworów. Bardzo szybko zostały zamontowane do ciągnika.
  • Mariusz Zdanowski - konstruktor i budowniczy ciągnika - jest bardzo zadowolony z efektów pracy Pronar Wheels. Mówi,  że koła prezentują się znakomicie - kolor felg jest dokładnie taki jak oczekiwany, wszystko jest wysokiej jakości. "Smaczku" dodają osłony wentyli.
  • Po zamontowaniu kół doszła jeszcze przymiarka kabiny. Tu będzie trzeba jeszcze włożyć sporo pracy.

Gdyby nie to, że umówiliśmy się na wspólny montaż kół "pod okiem kamery", to pewnie Mariusz Zdanowski zamontowałby dostarczone z Pronar Wheels koła od razu po zdjęciu ich z ciężarówki kuriera. Jak mówi, nie mógł się już doczekać tej chwili, a u Mariusza z zasady nie ma odkładania czegoś na później i robota "pali się w rękach".

Niespełna dobę po dostarczeniu kół byliśmy już w Agro-Mechanice i szybko przystąpiliśmy do pomocy Mariuszowi w ich montażu do Zduntraca. Wszystko poszło zaskakująco gładko i już po kilkunastu minutach od rozpakowania przesyłki, traktor stanął na kołach.

Mechanik nie skrywał radości z widoku swojego pojazdu stojącego już bez podpórek i postawia... aby wyjechać - a przynajmniej wypchnąć ciągnik - na zewnątrz. Traktor ujrzał wiec po raz pierwszy światło dzienne.

Wystawienie go na zewnątrz umożliwiło jeszcze jedną rzecz - przymiarkę szkieletu kabiny.

- Co za dzień! Jeszcze czegoś takiego nie było w projekcie Zduntraca! - podsumował podekscytowany Mariusz Zdanowski.

Zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało w relacji wideo.

Postępy w projekcie Zduntrac możecie zobaczyć w poniższym serwisie