Valtra rozszerza serię N o nowe modele. Traktor N103.4 to model z silnikiem czterocylindrowym, stanowiący alternatywę dla ciągników z segmentu niskich mocy. Uzupełnia on popularną serię kompaktowych modeli trzycylindrowych N103.

Producent poleca większy model N103.4 jako doskonałą maszynę do pracy z ładowaczem czołowym. Ciągnik oferuje również szeroką gamę dodatkowego wyposażenia i funkcji.

Jednostka napędowa ciągnika to silnik AGCO Power SCR o pojemności 4,4 litra i mocy maksymalnej 111 KM.

Model N103.4 może być wyposażony w 24-biegową HiTech z 3-stopniowym PowerShift lub w przekładnię 20-biegową HiTech5 z 5 biegami zmienianymi pod obciążeniem. Podobnie jak modele N113 i N123, Valtra N103.4 może mieć sprzęgło hydrokinetyczne HiTrol, które umożliwia płynne załączanie napędu i eliminuje przeciążenia występujące w przekładni. HiTrol może być również montowane w modelach N93 i N103 z silnikiem trzycylindrowym.

Nowością jest również dostępność modeli Valtra N123 w wersjach Versu i Direct (przekładnia bezstopniowa).

Układ hydrauliczny load sensing z pompą o wydajności 115 lub 160 l/min. jest najmocniejszym w tej klasie mocy. W jego skład wchodzą dwa niezależne obwody. Przekładnia bezstopniowa modelu Direct i zautomatyzowana przekładnia modelu Versu znacząco zwiększają możliwości zastosowania modeli serii N.

Modele N123 Versu i Direct mogą posiadać takie samo wyposażenie i funkcje jak większe ciągniki serii N, m.in. układ jazdy tyłem TwinTrac, kabinę SVC o zwiększonym polu widzenia, montowany fabrycznie ładowacz czołowy, układ nawigacji AutoGuide 3000 lub wyposażenie do pracy w lesie (np. kabina przystosowana do pracy w lesie, specjalne opony czy stalowy zbiornik paliwa). Flagowym ciągnikiem jest model N163, który rozwija moc 171 KM i moment obrotowy 700 Nm (z doładowaniem).